KOMUNIKAT

13 sty, 2023 | Autor: MagdaRydlewska  | Komentarze (5)
Ważna informacja organizacyjna

W związku z dużym opóźnieniem rozpoczęcia sezonu 2022/2023 Amatorskiej Ligi Kręglarskiej VECTOR, związanym z remontem kręgielni, Organizator jest zmuszony ograniczyć rozgrywki ligowe tylko do jednej rundy rozgrywek. Dlatego bieżący sezon rozgrywek zakończy się na jednej rundzie.

Dodatkowo ze względu na dramatyczny wzrost kosztów utrzymania i bieżącego funkcjonowania obiektu kręgielni (o ponad 400%) jesteśmy zmuszeni do zmiany terminów meczów w naszej lidze.  Organizator proponuje  przeniesienie rozgrywek na godziny dopołudniowe w soboty. Ewentualnie można połączyć rozgrywki sobotnie z jednym dniem w tygodniu.

Oczekujemy stanowiska wszystkich uczestników rozgrywek Amatorskiej Ligi Kręglarskiej VECTOR.

Dobry Rzut!


Komentarze (5)


Dla mnie to jest żenujące. Podnieśliście kwotę za sezon, a zmniejszacie liczbe gier ? Można powiedzieć, że wyłudziliście pieniądze od drużyn za cały sezon a następnie zmniejszyliście liczbę gier o połowę. Niezły plan na biznes.
Waldek
13 sty 2023, 19:19
Wychodzi, że za każdy mecz w AMATORSKIEJ lidze kasujecie 300 zł (każda drużyna płaci 150 zł). Trudno to nawet skomentować. 300 zł za 90 minut rywalizacji.
Waldek
13 sty 2023, 19:24
Co do wzrostu kosztów utrzymania o 400 %, to chyba nie należy zmieniać warunków umowy bez zapytania drugiej strony czy się na taką zmianę zgadza ? Jeśli się nie zgadza to umowę uznajemy za zerwną, oddajemy połowę wpłaconej kwoty i kończymy sezon po jednej rundzie. Inaczej jest to zwykłe oszustwo.
Waldek
13 sty 2023, 19:57
Komunikat brzmi jak "klepsydra". LV umiera śmiercią naturalną , szczególnie dla pracujących na 3 zmiany. Sobotę wolną od pracy to mamy 1 w miesiącu. A tak na serio to kiedyś powołano Radę Ligi aby w porozumieniu z Organizatorem podejmowała takie i inne decyzję w imieniu wszystkich drużyn i zawodników. To są radykalne zmiany ale jeśli jest taka biznesowa potrzeba Organizatora to trzeba to ogłosić a zawodnicy zgodzą się lub nie. Takie życie.
Waldos
13 sty 2023, 20:27
Co się nagle stało? Koszty działalności rosną już od końca 2021 roku i pogłębiają się cały czas. Można było łatwo przewidzieć, że dotychczasowe opłaty będą niewystarczające i tak ważny komunikat ogłosić przed rozpoczęciem ligi. 400% TO BRZMI GROŹNIE!!! Wyszło niestety (i takie pewnie będzie odczucie), że najpierw skasowaliście od drużyn pieniądze za uczestnictwo a teraz skracamy rozgrywki i przenosimy je jeszcze na dni wolne i godziny przedpołudniowe. Jak mniemam chodzi o energię elektryczną i ogrzewanie.
Na pewno obecne wpłaty nie pokrywają kosztów utrzymania kręgielni - to oczywiste, dlatego dziwi mnie to wcześniejsze milczenie. Zgadzam się z ostatnim komentarzem to "klepsydra" dla Ligi Vector.
Generalnie styl i sposób w jaki ogłoszono tak ważny komunikat pozostawia wiele do życzenia.
Brakuje mi tutaj wpisu właściciela obiektu, firmy "Vector", która kalkuluje wysokość opłat i doskonale wie już od dawna, że się to nie spina. Stara szkoła mówi podnoś ceny stopniowo tak, żeby klient się przyzwyczaił. Jak walisz ceną jak młotem to klient ucieka.
Może jest jakieś rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkich. Nie czarujmy się, Wszystkim nam wzrosły koszty utrzymania.
Może spotkanie kapitanów drużyn z organizatorem i właścicielem obiektu. Jakiś kompromis do końca rozgrywek ?
pozdrawiam Wszystkich
Dobry Rzut!!!
Waldemar TPBUS
Waldemar z TPBUS
18 sty 2023, 13:19

Dodaj komentarz:

Komentować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, by móc komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Liga Vector