Wrzos idzie jak burza

16 lis, 2017 | Autor: Jerry  | Komentarze (2)
W ostatnim tygodniu rozgrywek Ligi Vector odbyły się 4 spotkania, w tym tylko jedno w I lidze i aż 3 mecze w II lidze. A bezapleacyjnym bohaterem tego tygodnia jest ekipa Wrzosu Sieraków, która wygrała w imponującym stylu 2 mecze notując wyniki lepsze niż w meczach I ligi! niepokonany Wrzos wyrasta na absolutnego faworyta II ligi i kandydata numer 1 do awansu do I ligi.

Wrzos Sieraków doznał wielkiego osłabienia przed tym sezonem, gdyż z jego szeregów musiał wycofać się najlepszy gracz Karol Nowak, który z sukcesami i dobrą formą kontynuuje swoją karierę w Superlidze PZK. Ale jak widać bez Karola gracze Wrzosu "sprężyli" się i w pierwszych trzech meczach odnieśli przekonujące zwycięstwa z wysoką przewagą odprawiając kolejnych rywali. W ostatnim tygodniu Wrzos zaimponował zwłaszcza w meczu z WUEF Senior I, w którym to spotkaniu kręglarze z Sierakowa rzucili więcej punktów niż większość druzyn I ligi w tym sezonie, a zwłaszcza w ostatnich tygodniach! Mecz Wrzos Sieraków - WUEF Senior I zakończył się triumfem Wrzosu 8:0 i 783:665! W innym spotkaniu Wrzos miał już nieco ciężej, ale także pokonał swoich rywali dość zdecydowanie. W meczu tym Wrzos Sieraków pokonał innego faworyta do awansu Karolin I 6:2 i 744:686... ale ten wyraźny triumf Sierakowianie zawdzięczają słabszej formie graczy Karolina, którzy dużo lepiej prezentowali się w poprzednich meczach.

Wrzos - Karolin Wrzos - WUEF

Na koniec opisów II ligi mecz, w którym na zwycięską ścieżkę wrócili gracze Zawodowców pokonując KSV Strzałki 6:2 i 756:686. Tym samym Zawodowcy sa na pozycji wicelidera za rewelacyjnym i jak dotąd niepokonanym Wrzosem Sieraków.

Najlepsze wyniki w II lidze zanotował oczywiście jej lider Edwin Marciniak, który w obu meczach był najlepszy rzucając odpowiednio: 257 i aż 285 punktów! Inne dobre wyniki to: 267 kręgli strąconych przez Piotra Antosa z Zawodowców i Wiesława Musiał z Wrzosu. Gratulacje!

W I lidze tym razem tylko jeden mecz, w którym pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli zawodnicy BASF Red Devils. Gracze tej ekipy po remisie z ETT, tym razem dość wyraźnie pokonali OSIR Urzędasów. BASF wygrał z OSIR 6:2 i 755:713 i tym samym uciekł z ostatnich miejsc w ciasnej pierwszoligowej tabeli, a na jej dole pozostał OSIR, póki co bez ligowych punktów. Najlepsze wyniki tego meczu zagrali: Jarosław Muczek z BASF (265) i Justyna Witkowiak z OSIR (254).

Mecz OSIR - BASF

Ważna uwaga do wszystkich. W minionym czasie przełożonych zostało kilka meczy I i II ligi. Uspakajamy wszystkich, że mecze te zaczną być "odgrywane" jeszcze w listopadzie i grudniu (nie będziemy czekać na koniec rundy w styczniu), a ich terminy ustali Krzysztof Bąkowski po kontakcie z zainteresowanymi ekipami. Widomo też, że przełożyć można tylko jeden mecz w sezonie i stąd im więcej przełożeń wyjdzie teraz... tym mniej ich będzie na wiosnę. Zapraszamy także do korzystania z nowych funkcji nowej strony (porównywarka zawodników, średnie, wykresy), a już na każdym meczu w tym tygodniu robione były zdjęcia i jak widać trafiły one do artykułu i będą trafiac dalej. Prosimy o uśmiechy, by zdjęcia fajnie wyszły ;)) Dziękujemy za wszystkie miłe słowa na stronie i poza nią na temat właśnie nowej WWW. To mobilizuje do dalszych ulepszeń :)

 


Komentarze (2)


Zdjęcia są tylko z dwóch meczy, bo tylko na nich bylismy z Simonem. Prośba do wszystkich o pozowanie sędziemu przed każdym meczem (a do Sędziego, by te fotki wykonywał), by nasza strona i nasza Liga zyskała jeszcze graficzne oblicze :)) No i teraz widać jak ważne jest posiadanie równych strojów :))))
Jerry
16 lis 2017, 11:10
Krzysztof podesłał fotki z meczy Wrzosu - więc mamy już kompletną "fotorelację" :)
Simon
17 lis 2017, 10:26

Dodaj komentarz:

Komentować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, by móc komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Liga Vector