IMLV 2017 - już 17 grudnia!

06 gru, 2017 | Autor: Jerry  | Komentarze (1)
W niedzielę 17 grudnia na kręgielni Vector odbędą się zapowiadane wcześniej Indywidualne Mistrzostwa Ligi Vector 2017. W tym roku po analizie lat poprzednich, frekwencji i zgłoszeń, a także dbając o atrakcyjnośc zawodów - zdecydowaliśmy się na zawody jednodniowe, które formułą i "ilością" gry powinny wyłonić de facto najlepszego gracza Ligi Vector 2017. Zapraszamy!!!

W ostatnich latach obserwowaliśmy znaczące zmniejszenie frekwencji na Indywidualnych Mistrzostwach Ligi Vector, dlatego też by te zawody utrzymały atrakcyjność nawet w mniejszej liczebnie obsadzie, postanowiliśmy zorganizować je na sam koniec roku, ale jeszcze sporo przed Świętami, a do tego zmniejszyc obciążenie do jednego dnia, zamiast rozwlekać na cały weekend. I w ten sposób zawody o Indywidualne Mistrzostwe Ligi Vector 2017 odbęda się w niedzielę 17 grudnia od 10.00 do 16.00.

Formuła jest taka, że najpierw wszyscy zgłoszeni gracze (zakładamy, że frekwencja będzie podobna do tej z 2016 roku, czyli max 30 graczy) rozegrają eliminacje na 50 rzutów sportowych (25 + 25). Najlepsza 24-ka awansuje potem do fazy finałowej, w której grać będą w odwrotnej kolejności do zajmowanych miejsc eliminacyjnych na 30 rzutów. Po tej fazie 8 najsłabszych (łączne wyniki eliminacji i I rundy finałowej) odpada i zostanie 16-tu najlepszych. A potem kolejny start na 30 rzutów i po nim odpadnie 8-mka i zostanie 8 wspaniałych. Później kolejna runda już na 20 rzutów i Wielki Finał również na 20 rzutów. Łącznie w całych zawodach najlepsi zagrają 150 rzutów sportowych, a "półfinaliści" 130... także przypadkowych "gości" w czołówce być nie może :))

Wielki Finał z 4-ma najlepszymi odbędzie się około 15.30-16.00, a  po nim dekoracja i... spotkanie świąteczne Ligi Vector. Na spotkanie zapraszamy WSZYSTKICH zawodników niezależnie od tego, czy bedą grać w IMLV, czy nie. fajnie, jakbyście wpadli na Finał IMLV i zostali po nim na spotkanie, na którym tradycyjnie będzie na słodko, świątecznie, opłatkowo i.... nostalgicznie, bo zakończymy kolejny rok LV.

Wpisowe na IMLV 2017 to podobnie jak poprzednio 30 PLN na pokrycie kosztów startu, nagród i słodki poczęstunek.

No a co do wątku sportowego, to warto dodać, że tytułu IMLV 2016 broni Jadwiga Wojcieszak, która w listopadzie 2016 roku pokonała w finale Basię Gandecką, Waldemara Wereszczyńskiego i Jakuba Maćkowiaka. czy ktoś z tej czwórki stanie znowu na podium? Zobaczymy... :) ZAPRASZAMY do ZGŁOSZEŃ u Krzysztofa lub mailem najpóźniej do 14 grudnia, kiedy to podamy ostateczną rozpiskę.

Do zobaczenia!


Komentarze (1)


Zapraszamy WSZYSTKICH graczy, terminowo chyba z niczym nie kolidujemy, jest to tylko 1 dzień i to ten wolny od pracy, dodatkowo poza sportowymi emocjami, troche świątecznego wyciszenia na deser... ZGŁASZAJCIE SIĘ!!!
Jerry
06 gru 2017, 12:56

Dodaj komentarz:

Komentować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, by móc komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Liga Vector