Gramy z WOŚP!

10 sty, 2018 | Autor: simon  | Komentarze (0)
Jak co roku Liga Vector włącza się we wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przez całą niedzielę będziemy grać - zbierając na WOŚP.

Już od godziny 14 będzie można na kręgielni Vector wziąć udział w Orkiestrowym Graniu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy, kto w niedzielę przyjdzie po południu na kręgielnię będzie mógł oddać rzuty (po 15 rzutów) i zasilić konto Orkiestry symboliczną opłatą startową w wysokości 5 pln. Liczymy na dużą frekwencję i...szczodrość. Szacujemy, że ok godzin późnopopołudniowych (18-19) powinniśmy rozegrać finał najlepszych graczy 26.Finału WOŚP.

Podobnie jak w latach ubiegłych wspiera nas Restauracja Vectoria, która przygotuje dla wszystkich "orkiestrowiczów" poczęstunek, dzięki któremu będziecie mieli jeszcze więcej sił do kolejnych sesji w turnieju.

Gmina Tarnowo Podgórne również włącza się, podobnie jak w minionych latach, w akcję WOŚP i podobnie jak to miało miejsce w zeszłych Finałach pomiędzy OSiR TP, gdzie odbywać się będą aukcje i licytacje, a kręgielnią Vector kursować będzie specjalny, bezpłatny bus. Dzięki temu każdy kto przyjdzie na OSiR będzie mógł "wyskoczyć" na kręgielnię, by zagrać dla Orkiestry.

Wszystkich Was serdecznie zapraszamy!!! I dziękujemy w imieniu tych najmniejszych, i najstarszych, dla których Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku.

Do zobaczenia!!!


Komentarze (0)Dodaj komentarz:

Komentować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, by móc komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Liga Vector