Każdy wygrywa z każdym

10 kwi, 2018 | Autor: Jerry  | Komentarze (0)
W ostatnich dwóch tygodniach w Lidze Vector rozegrano 5 meczy, z czego w I lidze tylko 2 spotkania, a w lidze drugiej trzy mecze. Wspólną cechą wszystkich tych meczy było to, że w obu ligach poza wyjątkami - nie ma faworytów i w rundzie rewanżowej każdy wygrywa z każdym. Doskonałym przykładem jest zwłaszcza I liga, gdzie w tabeli poza Mistrzem znanym już obecnie TPBUS - wszyscy mogą być jeszcze na podium... lub w strefie spadkowej!

W I lidze zaczęliśmy od meczu jeszcze przed Świętami, w którym to ówczesny wicelider tabeli i zdawałoby się faworyt BASF Red Devils uległ niżej notowanym graczom ETT. ETT pokonało BASF Red Devils 6:2 i 785:773, czym praktycznie zrównało się z BASF... a zarazem pozwoliło na inne roszady w tabeli. W innym spotkaniu czołówki rozpędzone ostatnio Urzędasy zremisowały po zaciętej, ale stojącej na niewysokim poziomie grze z UTECH Team 1:1, 6:6, a w kręglach wygrywając 765:737. najlepsi gracze tych obu meczy to: Mieczysław Nowak z ETT (271) oraz Maciej Falbierski z OSiR (264).

W II lidze mieliśmy także ciekawe mecze bezpośrednich rywali. Najpierw Karolin II przegrał niespodziewanie z WUEF Senior II 2:6 i 678:698... ale jak się później okazało ten wynik nie był dom końca przypadkiem. Później bowiem ten sam WUEF Senior II złapał jak widać formę bo wygrał z innym faworytem z czołówki Izotermem! WUEF Senior II pokonał Izoterm 6:2 i 720:708! I na koniec mecz, w którym poznaliśmy nowego lidera II ligi. W meczu tym Karolin I pokonał drużynę Ojciec Pio 6:2 i 729:705, czym wskoczył na I miejsce w tabeli i na dzisiaj jest najbliższy awansu do I ligi. najskuteczniejsi zawodnicy tego przełomu marca i kwietnia to: Grzegorz Krzemiński z WUEF Senior II (261) oraz Marek Muc z Karolin I, Leszek Spruta z Ojciec Pio oraz Wiktor Andrzejewski z WUEF Senior II - wszyscy po 249.


Komentarze (0)Dodaj komentarz:

Komentować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, by móc komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Liga Vector