Zakończenie sezonu i kręglarskie party: 30.06

30 maj, 2018 | Autor: Jerry  | Komentarze (0)
W przyszłym tygodniu podsumujemy liczne wydarzenia ostatnich ligowych kolejek, ale tymczasem dokładnie na miesiąc przed i do tego tuż przed długim weekendem - chcielibyśmy zaprosić wszystkich kręglarzy Ligi Vector na UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017/18 i kręglarskie party. Spotkanie to odbędzie się w dniu 30 czerwca 2018 od 18.00 na i przed kręgielnią ;))

Dokładnie za miesiąc na zakończenie czerwca - 30.06.2018 na kręgielni Vector podsumujemy oficjalnie sezon 2017/18, rozdamy wszystkie wyróżnienia drużynowe i indywidualne oraz wspólnie pobawimy się na tradycyjnym kręglarskim party. Będzie to tez wielka okazja, by podziękować i wyróżnić tych wszystkich, którzy są z naszej ligi, a którzy tak świetnie radzili sobie i radzą na wszelkich zawodach ogólnopolskich. No i wreszcie oficjalnie poinformujemy Was i przedstawimy na tym spotkaniu członków SZTABU ORGANIZACYJNEGO MŚ Tarnowo Podgórne 2020, w którym duża grupa to zawodnicy naszej Ligi Vector.

Dlatego też zapraszamy WSZYSTKICH ligowców, obecność zalecana... bo naprawdę warto. Ruszymy od 18.00 na krótkim podsumowaniu i uroczystościach... by potem pobawić się w formule grilla, a na deser oczywiście wielki turniej letni o ciekawe nagrody. Wpisowe na pokrycie kosztów cateringu - 30 PLN płatne do Krzysztofa Bąkowskiego jak najszybciej. Chodzi o to, byśmy mieli orientację ilu Was będzie i żeby wszystko dobrze przygotować.

Zapraszamy na zakończenie sezonu 2017/18! Do zobaczenia!


Komentarze (0)Dodaj komentarz:

Komentować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, by móc komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Liga Vector