Druga połowa sezonu 2018/2019

08 lut, 2019 | Autor: zuzannagozdzik  | Komentarze (5)
Terminarz drugiej połowy sezonu 2018/2019 widnieje już w kalendarzu! Prosimy drużyny o zapoznanie się z wstępnymi terminami rewanżów.

Terminarz rewanżów w sezonie 2018/2019 widnieje już w kalendarzu!

Mamy nadzieję, że oczekiwania w większości zostały spełnione :).

WAŻNA INFORMACJA:

Ze względu na dużą ilość modyfikacji w pierwszej połowie sezonu organizator przewiduje pozaregulaminowe zmiany w grafiku (czyli zmiany, które nie będą jeszcze w dokumentacji widnieć jako "przełożony mecz", do którego każda drużyna w trakcie trwania sezonu ma prawo tylko raz).

Prosimy drużyny zainteresowane o wcześniejsze uzgodnienie między sobą daty oraz godziny meczu (oczywiście biorąc pod uwagę wyłącznie dni i godziny zarezerwowane na rozgrywki). Termin powinien zostać wybrany i zaakceptowany przez obie strony.

Ewentualne korekty prosimy zgłaszać do 13.02.2019 (środa) do godziny 18:00
na adres biuro@kregielniavector.pl lub pod numerem telefonu + 48 666 600 362 (Zuzanna Goździk).


Mamy nadzieję, że wyrozumiałość organizatorów zostanie doceniona i wykorzystana bez nadużyć.

Dziękujemy za pierwszą połowę sezonu i na nadchodzącą drugą połowę życzymy samych dobrych rzutów! :)


Komentarze (5)


Fajnie, ze sezon trwa i mecze się toczą. Ale co z "Mistrzostwami Ligi Vector"??????
Nikt z ligowców o tym nie mówi, organizator milczy, termin - nawet przybliżony - nie podany. Co jest grane?
Czy będzie to sezon bez mistrzostw !!! Jeżeli brakuje pomysłów to zapraszam wstępnie na "Turniej o Puchar TPBUS - Mistrzostwa Ligi Vector"", który może stać się cykliczną imprezą. Pula nagród 2.500,00 złotych. Jak znajdę wolny termin sobotni lub niedzielny to pójdzie konkretne ogłoszenie.
pozdrawiam - Dobry Rzut
Waldemar Wereszczyński - TPBUS
Waldemar Wereszczyński
11 mar 2019, 13:56
Dzięki Waldku za inicjatywę... Dodam tylko, że w maju wszystkie weekendy już są zajęte (m.in. MP w Sierakowie i Tucholi), pozostaje 1 lub 8 czerwca. Byłoby fajnie, gdyby do tego terminu zakończyły się rozgrywki LV.
dzidekk
17 kwi 2019, 10:32
1. czerwca też raczej niemożliwy, kilkunastu zawodników LV ma tego dnia zakończenie Poznańskiej Ligi Okręgowej na Czarnej Kuli, połączone z Turniejem Gwiazd PLO.
dzidekk
23 kwi 2019, 14:43
Uważam, że 22 lipca to najbardziej odpowiedni termin. Ustanowimy nową świecką tradycję. To niestety żenada, żeby organizator nie zadbał o tak oczywista sprawę, a zawodnicy sami dopominali się o rozegranie mistrzostw, zawodów w których każdy zawodnik ligi Vector powinien zagrać.
Niestety muszę to ogłosić.
Moja oferta zawarta w pierwszej wiadomości wygasa z ostatnim dniem kwietnia. Jeżeli do tego czasu nie zostanie przez organizatora ogłoszony termin "Mistrzostw Ligi Vector" wycofuję się ze sponsorowania zawodów. Zawody o puchar TPBUS odbędą się we wrześniu 2019 roku jako niezależna impreza.
pozdrawiam wszystkich niedoszłych mistrzów ligi vector - wszyscy przegraliśmy z organizatorem ligi.
mimo wszystko -dobrego rzutu
Waldemar Wereszczyński TPBUS
Waldemar Wereszczyński
24 kwi 2019, 10:00
Szanowni Zawodnicy Ligi Vector,
Jak najbardziej rozumiemy Wasze rozgoryczenie i zdziwienie. Chciałybyśmy oficjalnie i szczerze przeprosić, że Was zawiodłyśmy. Jesteście związani z Ligą od lat, przyzwyczajeni do cyklicznych imprez, znacie się od dawna. Mimo, że tak naprawdę dopiero teraz - po niecałym roku obcowania w świecie kręglarskim (ograniczając się do Kręgielni Vector), po rozmowie (chociażby krótkiej) z każdym z Was - wiemy przysłowiowo "z czym to się je", to fakt nieuwzględnienia na początku sezonu imprezy takiej jak Mistrzostwa Ligi Vector nie powinien mieć miejsca. Chcemy z Wami współtworzyć Ligę, podtrzymywać tradycje i inspirować coraz więcej osób do uczestniczenia w tej inicjatywie. Teraz już wiemy jak duża część z Was bierze udział w życiu kręglarskim na terenie całego kraju (!), jak wielu z Was odnosiło sukcesy w zawodowej grze w kręgle i jak wielu wśród Was niepozornych amatorów!

Obiecujemy, że przyszły sezon organizacyjnie z naszej strony będzie lepszy, tym samym chciałybyśmy odpokutować i zaprosić na nietypowe, zaległe mistrzostwa Ligi Vector, które mamy nadzieję bez przeszkód zorganizować pod koniec października br. (jeśli terminarz Waszych pozostałych rozgrywek pozwoli (w tym dopiero się orientujemy ;)). Mistrzostwa Ligi sezonu 2019/2020 zorganizujemy wtenczas w pierwszym kwartale 2020.
Za wszelkie niedogodności jeszcze raz przepraszamy.
Mimo wszystko - Dobrego Rzutu!
Zuza
06 maj 2019, 19:43

Dodaj komentarz:

Komentować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, by móc komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Liga Vector